| corina999999999 a întrebat:

Am un prieten dar am avut o mica problema si ne-am despartit, dar acum mai vorbim, si as vrea sa fiu iarasi cu el, dar nu stiu daca are vreo prietena, dar nu prea cred.Si cand ne-am jucat in grup el se uita mult la mine si am senzatia ca si lui ii mai place de mine.Cum sa ii atrag atentia? Cum sa fac ca sa fiu cu el? va rog dati-mi niste sfaturi.

3 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Dai semne ca-l placi, dar nu i-o spune in fata ca poate isi va bae joc de tine si daca te place si banuieste ca il placi va veni si va vorbi cu tine... Succes! :*

| Junior_Shoby_1993 a răspuns:

Prinde un moment cand esti doar tu cu el (fara nimeni altcineva) si spune-i ce ai pe suflet.
Nu are cum sa cedeze, decat in cazul in care nu mai e interesat de persoana ta. (+ ca poate se va rusina putin cand ii vei spune)

| Nuni a răspuns:

Incearca sa fii cat mai normala, de treaba, si amuzanta, sa ii arati ca intr-un fel, i-a fost dor de tine, si dupa ce glumesti cu el, treceti peste, ii ceri sa va impacati, sper sa te ajute raspunsul happy