| laura_avramescu a întrebat:

Am un proieten care imi povesteste foarte multe, mai ales ca a trecut prin tot felul de greutati. El e casatorit si a incercat sa aiba un copil cu sotia sa. Au fost fericiti cand au aflat ca ea e insarcinata, insa la un timp a pierdut copilul. El se simte devastat, e trist mai mereu si acum imi spune ca sotia vrea sa incerce din nou. Nu se simte confortabil si crede ca e prea devreme pentru un nou copil. Cum sa il incurajez, ce sa ii spun? Medicul i-a dat okul nu se pune problema de sanatate.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ii zica aleia sa mai rabde putin pana trece virusu asta si dupa aia alta incercare

| cristimihailov a răspuns:

Unii se vindeca mai greu, altii mai repede.
Nu ii grabi directia, pentru ca este alegerea lui.

| AliGab a răspuns:

Pai vrea sau nu vrea copil? Daca da sa incerce cat mai des

| Marius22222222222 a răspuns:

Orice palma de la viata e un pas in fata