| Cristina920876566 a întrebat:

Am un sentiment cand stau langa un anumit baiat ca vreau sa vb doar cu el si ca vreau sa-l iau in brate! Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Chiar nu stii? Esti indragostita!
Oricum, mai ai pana la fluturii din stomac. Mai ai pana la vise ziua, ginduri noaptea, dorinte, idealuri, toate in legatura cu el. Dar, asta e inceputul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca inseamna ca vrei sa vorbesti cu el si sa il iei in brate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că îl placi și simți nevoia de intimitate și apropiere fizică, cu el.

| Alive99 a răspuns:

Inseamna ca il placi.Inseamna ca el este alesul tau. poate fi iubire. poate fi simpatie.
Cel mai ok ar fi sa il iei in brate si sa vezi ce simti in momentul ala.
Pulsurile inimii...
Emotiile...
Cele 2 iti vor spune absolut tot si iti vei da seama singura.

| LeSuiton a răspuns:

Inseamna ca vrei sa vorbesti doar cu el si sa l iei in brate.