| Rzv_Razvan_2001 a întrebat:

Am visat aseara ca era pe balcon am vazut o masina de politie dar nu era o politie normala nu era masina normala era o masina electrica si becurile nu mergea nu se vedea nimic si masinile intrau in copaci din cauza politiei ce ar semnifica acest vis

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Azi visele nu mai înseamnă nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexul99 a răspuns:

Prea mult GTA strica.

| Ssssmokin a răspuns:

Ca ai jucat prea mult GTA modat happy. Nu cred ca semnifica ceva anume.

| Alex007xD a răspuns:

Nu mai juca Watch Dogs

| Reddfox a răspuns:

Niste vise random... De obicei atunci cand dormi, creierul tau e se gandeste la orice a vazut ii trece prin minte si atunci esti mult mai concetrat pe acel vis. De exemplu si cand esti treaz probabil creierul tau se gandea la acel vis dar tu nu il bagai in seama. Pe cand, atunci cand dormi creierul preia controlul. Cred eu... Asa ca: keep calm and dream big grin

| Tabia a răspuns:

E o superficie a creerului tau. Nimic Grav!

| zPanda a răspuns:

Esti in urmarire generala tongue

| PricopIulya17 a răspuns:

Nu cred ca visul tau are vreo semnificatie. A aparut acest vis probabil fiindca ai jucat prea multe jocuri.