| chiftelutza a întrebat:

Am visat ca un baiat mi-a spus ca ii e dor de mine si ca ma iubeste, apoi mi-a zis ca acesta e un vis dar si in realitate simte acelasi lucru. ce inseamna asta? thxhappy

6 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nimic.

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Poate iti place tie de el sau va fi viitorul tau iubit

| StaceyG a răspuns:

Inseamna doar ca iti place de el.si ca poate inainte de culcare te-ai gandit la el sau l-ai vaz pe mess si ai adormit cu gandul la el

| charizard96 a răspuns:

Inseaman ca nu trebuie sa mananci cartofi prajiti inainte de culcare.

| angelociprian a răspuns:

Asta inseamna ca is placi si ca in subconstient te-ai gandit la el.Asta se intampla si in cazul cosmarurilor daca in trecutul apropiat(ieri, azi) am vazut un film de groaza s-ar putea sa ai un cosmar.iar daca tu te-ai gandit la el inainte sa adormi l-ai visat
(explicatie stiintifica)

| Lolypop98 a răspuns:

Cati place fff mult de el