| adryyyyyyyyyy a întrebat:

Ar merge o relatie intre gemeni si taur?

Răspuns Câştigător
| SkyDragon a răspuns:

Nu stiu daca te va lamuri, dar sper sa ajute.
Iata ce am gasit(pe net):
Gemeni-Taur
"Nativii din zodia Taurului va fac sa fiti constient/a de fricile dumneavoastra. Taurul va tenteaza deoarece va este foarte greu sa le intelegeti natura. Gemenii pot transforma in bine o relatie cu un Taur daca nu iau in seama comentariile marunte. Taurul va inspira sa priviti in ansamblu un proiect, nu pe bucati, lucru de care puteti profita, daca sunteti pregatit sa invatati si sa fiti invatat.

Taurul influenteaza aspectele ce tin de nevazut, imprevizibil, ascuns, de misterele vietii. Acesta va incurajeaza sa aderati la diferite organizatii, cluburi si grupuri, sa aplicati la institutii de invatamant superior. Desi sunteti atras de catre nativii din Taur, aveti si retineri fata de acestia.

Unele din secretele dumneavoastra. pot iesi la iveala in fata unui Taur, si invatati sa renuntati la povara inutila a acestora. Desi Gemenii si Taurul sunt vecini in zodiac, au caracteristici opuse, si poate ca acestea fac sa existe atractia dintre ei. Gemenii sunt nelinistiti si tot timpul n miscare, pe cand Taurii sunt calmi si reticenti schimbarilor. Taurii ii pot ajuta pe nativii din Gemeni sa se aseze la casa lor, si pot aduce stabilitate in viata acestora.

Alaturi de Taur veti avea parte de intalniri pe ascuns, veti impartasi secrete. Se intrevede o atmosfera romantica, dar relatiei ii lipseste un echilibru ce poate veni fie din partea Geamanului, fie a Taurului. Neastamparul dumneavoastra. si tendinta Taurului de a fi static va pot crea probleme. "
Scorul e de 76%.;)
Uite aici si link-ul:
http://www.horoscopdragoste.ro/compatibilitate-gemeni-taur

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vezi aici compatibilitate Gemeni - Taur:
http://horoscop.rol.ro/compatibilitati-zodii/Gemeni-Taur

| stpu a răspuns:

Asta nici nu stiu la ce s-o incadrez mai repede... La zoofilie sau incest? De fapt 2 in 1.

| AdrianoB a răspuns (pentru stpu):

Ma n-am ce sa zic...am ras cu lacrimi la raspunsul asta happyhappyhappy

| adryyyyyyyyyy explică (pentru stpu):

Daca ai chef de ras, atunci ai gresit locul tongue

| stpu a răspuns (pentru AdrianoB):

La ce intrebari pun unii pe site, nu pot decat sa ma amuz... mai ales la categoria Religie big grin pfff, sa vezi acolo big grin

| adryyyyyyyyyy explică (pentru stpu):

laughing ai dreptate

| pзαch a răspuns:

Nu te lua dupa zodii. Nu sunt niciodata precise.

| adryyyyyyyyyy explică (pentru pзαch):

Ms de sfat happy

| pзαch a răspuns (pentru adryyyyyyyyyy):

Cu placere.

| Alanna a răspuns:

Eu nu mai iau dupa zodiac prea mult, asa ca iti voi spune din ce am vazut. Sor'mea e taur si cumnata-miu e gemeni si se inteleg super. Sunt impreuna de 13 ani, sunt casatoriti de 7 si au si 2 copii frumosi. E de bine big grin