| Eleeena a întrebat:

As avea o intrebare pentru baieti. Ce fel de fete va plac?

3 răspunsuri:
| AndreeaIonela29 a răspuns:

Băieții preferă întotdeauna fetele mai proaste, ca să le poată prosti mai bine sau pe cele tupeiste pentru o noapte de amor, sunt expertă am 18 ani. Și am trecut prin dificultățile vieții, știu calamitățile comise de băieți, porcăriii. oh go on Oricum nu-l mai cred, fetelor fiți cuminți, potoliți-vă, nu faceți amor cu ei decât după căsătorie, nu comiteți greșeala mea, că nu veți avea noroc ca mine, eu am un copil care are 3 ani, am rămasc însărcinată încă de mic copil puppy dog eyes. Regret!

| Sateanu55 a răspuns:

Mie imi plac fetele fidele, cuminti, fru-frumu si cele care nu sunt risipitoare

| diogo a răspuns:

Care fac sex oral, un fel de carpe sau jigodii