| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ii iau cuiva de ziua sa de nastere un card cadou. Ce suma credeti ca ar fi OK?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Depinde de locul in care poate folosi cardul. Daca e un magazin unde pretul unui lucru misto cat de cat e de 500 lei si tu ii dai 100 lei...ii cam dai degeaba cardul.
Daca e un magazin gen H&M and ***...150 lei-200 ar fi ok.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde despre cine e vorba. Minim 50

| danbnz a răspuns:

666 lei... ca tot e banul ochiul dracului.

| darrio2007 a răspuns:

Te complici. Mai bine ii dai niste bani in mana, cat crezi tu. Desi, in asemenea situatii, se dau cadouri, nu bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Credem că ar trebui să înveți întâi cum se face un cadou, și pe urmă să te gândești la bani, la sumă.

| gabicoo a răspuns:

200lei.

| Swae a răspuns:

10 mil pentru mine direct.