| Harty_Jo_1998 a întrebat:

As dori sa va cer cateva sfaturi,fiindca chiar am ajuns sa spun ca numai pot,eu nu sunt o fire care sa plângă asa pentru cineva insa am cunoscut o fata minunata Irina o cheamă,ea își căuta jumătatea cand ne-am cunoscut dar eu eram cu o fata atunci si nu am putut sa ii spun ca imi place de ea si uite asa ne-am împrietenit si ea intre timp si-a găsit pe cineva si eu am fost cu câteva fete in timpul asta insa nu a fost conexiunea aia dintre doua persoane si am zis sa pun stop decat sa suferim mai târziu. Ultima data chiar alaltaieri cum simțiteam ceva pentru o fata am zis sa fim împreună insa surpriza ieri imi da mesaj aceasta fata Irina disperata ca nu mai poate ca a parasit-o respectiva fata cu care era datorita mie fiindca s-au cunoscut pe un grup in care eu am adaugat-o pentru ca asa sunt eu altruista si buna la suflet si eu m-am despartit de iubita mea pentru ea si am tot vb si a zis ca ea ar vrea sa fie cu mine si multe alte lucruri ca ii place sa vb cu mine ca ii place de mine si am vb pana târziu. Insa dupa ce am închis telefonul, alta surpriza insa una proasta, m-a blocat peste tot pe toate rețelele de socializare si imi spune ca ea nu poate ca o iubește pe acea fata dar cum? De ce mi-a spus atâtea lucruri si atâtea planuri de viitor de ce? Si am tot plans si acum inca tremur si imi e rau nu stiu dar nu am pățit niciodată sa ma simt asa rau din cauza unei persoane si problema e ca o iubesc?❤❤muuuuult de tot?❤❤
Am rugat o prietena comuna sa vb cu ea si nu a răspuns, ce pot sa fac?
Am nevoie de mare ajutor
Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, deja ai facut mai mult decat trebuia.
Acum, va trebuii sa astepti raspunsul ei.

| Crackman a răspuns:

Amm mergi mai departe, calca pe cadavre numai sa iti fie tie bine. Eu asa facwinking

| gabriielaaa a răspuns:

Ea vroia sa o asculte cineva din durere sa arucat in bratele tale o relatie de genu ista nu sunt bune. las-o sa refecteze sa fie sigura ce vrea apoi daca puteti impreuna sa incepeti o relatie. vine dupa o despartire e confuza dai timp si spune-i cad ai ocazia ce simti petru ea

| nicol2 a răspuns:

Ce e al tau e pus deoparte.Nu mai cauta diamante in nisip.Lasa lucrurile sa decurga de la sine.Toate vin la timpul lor cand trebuie sa vina nu cand vrem noi. Bafta!