| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa corespondez dar nu am adresa DE NET, doar numar de telefon

Răspuns Câştigător
| mariazet45 a răspuns:

Cu cine vrei sa corespondez, de exemplu acum prin TPU corespondez cu cine vrei tu poti trimite si mesaj dar cred ca te gandesti la mess, fa-ti o identitate de messinger sau pe gmail sau cluburi si discuti cu cine vrei daca ti se accepta.

2 răspunsuri:
| lost.in.rain a răspuns:

sa corespondezi...cu cine? daca ai intrat pe acest site, inseamna ca ai acces la net si nu e foarte greu sa iti creezi si o adresa de e-mail.

| zuzuliana a răspuns:

...nu stiu la ce te referi...la idd...iti fac eu daca vrei unul...sau si u poti...ca nu-i greu