| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa gasesc o persoana care nu stiu decat numele

24 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Si noi am vrea sa o gasesti!

assiris
| assiris a răspuns:

Intrebarea ta imi aduce aminte de o seara cind mergeam spre casa. Pe trotuar un cetatean, cu o traista si niste bagaje lânga el ma opreste:
- Domnule, nu te supara, vreau sa te intreb ceva. Esti de aisi?
- Da.
- Nu stii unde sta Vasile?
- Vasile si mai cum, spun eu in derâdere...
-Vasile a Floarei, unul din satul nostru.
-Dumneata stii unde te afli?
- Da, In Iasi. Nu am mai fost pe aici de cind am facut armata.
- Si nu ai o adresa?
- Nu ca am uitat-o acasa.
- Pai stii mata, citi de Vasile traiesc in Iasi?
- Stiu, multi dar... ma gandeam sa intreb, poate dau peste cineva care-l cunoaste...

Cam asa suna intrebarea ta...

| usernamealy a răspuns:

Pune afisuri prin oras. sper sa o gasesti

| TotLora a răspuns:

Sa inteleg ca i-ai pierdut prenumele?

| dan11 a răspuns:

Ai putea incerca pe hy5 sau pe facebook.multe persoane au profiluri pe astfel de site-uri. sper sa ai noroc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca daca e ceva important la politie
nu cred ca exista site-uri cu asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vasiu vasile sebastian

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Savu nadia ploiesti prahova

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa gasesc o persoana care a fost la scoala de cooperatie din ploiesti perioada 1989/1991 adresa mea de mail gg_flrn@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se chema secuianu marcela a terminat sc 102 buc in 1991 apoi liceul mihai eminescu in 1995 am aflat doar ca e casatorita si locuieste in bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca citeste erika din fizicienilor blc. 42 parter ap. 3 sec 3 bucuresti (a stat la aceasta adresa, acum este casatorita nu-i stiu numele actual)numele de domnisoara era ciocan erika.eu sunt nicoleta de la acelasi bloc dar plecata de mult din bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos daca citeste cineva care ma cunoaste (am stat la parter ap. 2 bloc 42 sc. 1 sec. 3 buc.), lasati un mesaj! nicoleta ma numesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicoleta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut o fata pe nume Iliescu Emilia are in jur la 35, 36 de ani ultima adresa era Bucuresti sector 1. str. luica nr. 41 bloc 61 ap. 27 stiu sigur ca s-a mutat de acolo. Poate cineva sa ma ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radu casacincu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balogh_gheorghe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raluca neamtu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jonas Mirabela Rodica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea sa gasesc pe cineva! E important! Foarte important pentru t mine si nu stiu cum sa fac pentru ca nu am prea multe detalii. aiurea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dracu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dr geza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mircea daniela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orghei adina dorinela sat valea nucarilor tulcea a absolvit in 1995 liceu alimentar