| bibanu_8905 a întrebat:

As vrea sa pot munci dar nu gasesc cum sa fac vorbesc de in afara stau in germania si caut d e munca sau luxemburg ca sint chiar in granita stie cine ceva

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Si traiti 3 persoane din Harz vier (si din ce mai castiga doamna)? De aceea s-a lasat baiatul de scoala. E o tragedie.De Luxemburg chiar ca nu stiu nimic, cum o duc cu munca.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Acolo unde te afli, nu sunt romani? Cauta sa ei legatura cu acestia si in timp o sa-ti gasesti de lucru.

| costymaximus a răspuns:

E greu de gasit in perioada asta de criza, in Romania e mai rau!