| adria23 a întrebat:

As vrea sa vorbesc urgent cu un psiholog.
Exista pe aici un psiholog?

13 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Apeleaza la telefonul 116 111.Aici iti v-a raspunde un psiholog si totul v-a ramane secret. Sau la www.telefonulcopilului.ro sau www.asociatiatelefonulcopilului.ro Vei primi sigur ajutorul de care ai nevoie. (Daca o sa mai apara inca o data ce am scris, este din cauza ca nu s-a transmis prima oara).

| AlexAleex a răspuns:

Sincer acum.du-te la un psiholog adevarat.

| DianaDiaa a răspuns:

Intra pe nlp.mania, poate gasesti acolo ceva, chiar intelegi multe

| Oviiyy a răspuns:

Eu nu sunt psiholog, dar am cursuri foarte multe in acest domeniu, ma ocup cu psyops daca stii ce inseamna

| Nudamnume a răspuns:

Poti incepe.Nu glumesc, ma pricep la psihologie, ai incredere.

| pietrean a răspuns (pentru Nudamnume):

La 14 ani, te pricepi la psihologie?

Răspuns utilizator avertizat
| Nudamnume a răspuns (pentru pietrean):

Da,am ajutat multi prieteni, dar daca e ceva mai profund...nu ma bag.

| pietrean a răspuns (pentru Nudamnume):

O vorba buna spusa cuiva la ananghie, sa asculti pe cineva care isi spune oful, nu este acelasi lucru cu sfaturile unui psiholog! Adria vrea sa vorbeasca cu un PSIHOLOG!

| mabell23 a răspuns:

Uite aici adresa celui mai bun psiholog:
http://www.psihologcorinanitu.ro/psiholog/

| Victoria275 a răspuns:

Spune ce ai pe suflet si...creier.

| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Păi, ne poţi spune problema ta, unii de aici o pot analiza ca psihologii.Deci, care este problema ta?