| Anomim2025 a întrebat:

Ați cumpărat vreodată un cadou scump pentru un prieten apropiat pentru care nu regretați suma cheltuită?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De foarte multe ori. NU am regretat niciodata vreun ban cheltuit pe cadouri, mi se pare una dintre cele mia satisfacatoare forme de a cheltui banii.

| Freya1 a răspuns:

Sunt foarte zgarcita cand vine vorba de bani si imi pare rau si atunci cand cheltui pentru mine.
Dar da am facut cadouri scumpe apropiatilor

| danay72 a răspuns:

Da,pentru ca simt mai multa fericire in a da decât în a primi.

| Samariteanul a răspuns:

Daca e prieten adevarat nu regret ca i-am facut acel cadou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata n-am regretat cand am facut un cadou, indiferent de suma cheltuita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Un ceas acum de craciun. Nu a trecut nici o luna dar nu regret. Inca laughing

| Raducons a răspuns:

Nu e cazul sa-i cumperi cadouri scumpe chiar daca ai bani sau vrei sa-ti fie prieten din interes, cu timpul asta va fi

| liliana77any a răspuns:

Dupa parerea mea daca regreti ca-i faci cuiva un cadou mai bine nu il mai face.