| Angelindeed a întrebat:

Ati sta într-o relație cu o persoana comoda, lenesa care fuge de responsabilitati sau care e incapabilă să se descurce singura din cauza anxietații?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

As incerca.
Iar primul lucru pe care l-am face impreuna ar fi o vizita la psiholog.Si al doilea.
Pe urma, am discuta de pe pozitii egale.

| Mosotti a răspuns:

Depine cat placi pe acela, ca daca placi mult acea persoana stai. E relativ. Si daca-ti place stai, il vei duce la psiholog sau psihiatru sa-si revina.

| SilentRain a răspuns:

Nu-mi plac leneșii

| Vântulalb a răspuns:

Daca si tu esti comoda, nu vrei sa-ti cauti un om cu care sa "construiesti" ceva impreuna, stai. Altfel, nu ai pune intrebarea aici asteptand sa-ti confirme altii deciziile proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta cu piciorul la spatele ei ca sa-i trag un sut pe usa, asta as face.
N-as sta in veci cu asa specimen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,as sta dacă e drăguță. As ajuta-o sa învingă anxietatea.

| Cheo0S a răspuns:

Depinde daca e plina de vicii/datorii si cu vreo 2 copii sau vreo 15 penisuri la bord clar nu. In rest as ajuta-o cat pot daca vad ca apreciaza asta.

| Angelindeed explică (pentru Cheo0S):

Cum verifici care penisuri a avut?

| Bariel a răspuns:

Daca consider ca persoana respectiva are potential, da.

| Cehoslovacia a răspuns:

Daca suporta pe unul la fel ca ea sigur ca dalaughing)

| IrinaMihaela15 a răspuns:

As încuraja persoana sa se ducă la un psiholog pana își învinge anxietatea

| Yparisa a răspuns:

Nu. Nu cred că oamenii se schimba.

| Angelindeed explică:

Cate*

| MisterPrezidente a răspuns:

Eu sunt o astfel de persoana...caut pe cineva care sa ma întrețină!