| anonim_4396 a întrebat:

Autoportetul vostru, cu trasaturi fizice si morale. Cum va descrieti voi si ce obiceiuri aveti?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt varza la capitolul autocaracterizare. Pot vorbi despre trasaturile altora ore in sir dar despre ale mele nu prea am ce sa spun.Nu am absolut nimic iesit din comun, doar o banalitate plictisitoare si proabil un vag aer de superficialitate. E un mare defect, lucrez la ameliorarea lui.Sunt extrem de grabita in mers, in scris, in gesturi, in priviri, in limbaj.Inca nu mi-am dat seama de ce ma grabesc mereuthinking
Dau atentie detaliilor si imi place sa creez scenarii inspirate din cartile citite avand ca personaje principale persoanele din jurul meu
Mai am infinite defecte.La calitati ar trebui sa stau sa ma gandesc foarte mult si cred ca le-as diminua cu multwinking
Sunt mult prea subiectivaI don't want to see

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

A dying god coming into human flesh devil
De obicei raman retras, prefer intimitatea chiar daca uneori fac multa galagie. Sunt cumva o fire izolata, intunecoasa si caut mereu abordarea proprie - majoritatea mi-au spus intr-un fel sau altul ca am o perspectiva diferita. Prefer sa ma strecor pe langa obstacole decat sa le infrunt (lasitate? n-as putea sa contrazic ). Un simt al umorului usor macabru, dar sincer. Usor obsesiv si neinteles, dar in problemele uzuale comunic lejer. Timid sau retinut de multe ori, din cand in cand imi place sa sochez, doar pentru amuzament. Imi iubesc prietenii mai mult decat rudele. Traiesc in trecut si visez in viitor. Imi caut raspunsurile singur. Ma hranesc cu muzica, in multe sensuri. Fizic - inalt, jumate atletic - jumate suav, tendinta de cearcane (am fost de mic pasare de noapte si am abuzat de PC ), ascund cam un sfert din varstahee hee ce mai, un fel de elf de Dambovita pe patul de moarte. Sa nu uitam de modestie.

nony
| nony a răspuns:

Daca iti spune ca ma incadrez in categoria ¨OM¨ imi dai fundita?batting eyelashes Stai, nu mi-o da, de fapt sunt o creatura divina venita pe pamant pentru a aduce pacea... oare? Stai, daca am facut un pact cu fortele divine sa rasar din randul muritorilor si sa intru in legenda? Nici eu nu sunt sigur.Stii de ce? Pentru ca nu exista om sa se cunoasca perfect.Trasaturile fizice se vad, trasaturile morale sunt intotdeauna puse la incercare cu fiecare zi.Azi sunt moral, maine sunt imoral.Imi dai fundita cu riscul asta? happy

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Sunt scund si robust cu un spate puternic si brate groase. Statura mea ma ajuta sa inmagazinez caldura iar din cauza asta imi este rareori frig. Azi am iesit in tricou pe afara. Racesc foarte rar, sunt energic dimineata. Fata imi este de copil de 15 ani dar varsta emotionala este de 50 de ani, dupa cele 3 teste psihologice diferite facute. Am barba, imi da un aer intelectual chiar daca de multe ori nu reusesc sa articulez bine cuvintele. Nu-mi plac oamenii dar ei ma iubesc, nu vreau sa fiu in centrul atentiei dar intotdeauna ajung sa fiu remarcat intr-un mod pozitiv. Asta in viata de zi cu zi. Macar pe TPU sa fac pe trolul. Devin irascibil cand aud de iubire si crestinism.

| Klara a răspuns:

Sunt destul de inalta, destul de slaba, ochi verzi si mari, parul saten, nasul coroiat, buze cam subtiri si tate cam mici ( blushing ).
Din punct de vedere moral sunt rea, scorpie chiar, ironica, dar stiu sa fiu si sufletista si sensibila.
Btw, innebunesc cand mai vad chestii gen "dau fundita" angry

| Sayuri_4864 a răspuns:

Voi incepe cu aspectele fizice care sunt mult mi apreciate in ziua de astazi dect cele morale.
Sunt o fata tipica cu 2 ochi, un nas, o gura. Ochii mei au o culoare ciocolatie, ca la vampirismug(trebuia sa spun asta.Stiu ca toata lumea exceptandu-ma pe mine adora vampirii ). Parul meu este saten deschis si o sa contrzic pe oricine ma face blonda.Sunt destul de inalta si prefer sa raman la,, altitudinea" actuala.Mainile mele sunt forte indemanatice si subtiri.
Din punct de vedere moral imi place sa ajut oamenii sunt sincera si multe alte lucruri pe care toata lumea presupune ca le are.Sunt talentata in mai multe privinte cum ar fi la sport(volley,balet,schi, atletism, baschet etc.)dar si la desen si la arte plastice.Ador World of Warcraft (trebuia sa zic asta, nu m-amputut abtinelaughing) si iubesc animalele si sa ies in er liber cu prietenii.Sunt o fire destul de sensibila dar totusi agresiva.Mereu ripostez daca se ia cineva de mine. Trebuie sa recunosc ca am o pasiune ascunsa pentru Johnny Deppbig grinEste cel mai frumos actor din lume si este foarte talenttbig grin.As vrea sa ajung si eu actrita, dar nu cred ca o sa reusesc chiar daca sunt ambitioasa.
Cred ca am spus cam tot... aproximativ.Dar deja ma dor mainile de la scris asa ca o sa ma oprescbig grinSper (dar nu prea am sanse)sa primesc funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam tarziu insa mai bine decat niciodata. In legatura cu intrebarea ta iti voi raspunde astfel: Eu ma consider un baiat atragator, am 1. 77m, ochi albastri, saten putin bronzat de soare,big grin, 75 kg, sportiv, iar ca rasaturi morale nu ma consider perfect insa imi place sa fiu un barbat responsabil corect, cat de cat, fata de perfosana iubita, eu cred inteligent, desi anul asta termin o facultate pe bune, nu pe bani, si nu in ultimul rand respectuos. Ca obiceiuri ce sa spun...mersul la o sala de fitness, iesirile prin oras, petrecerile, muzica si iesirile cu prietenii aa, cititul ziarelor era sa uit imi place la nebunie desi uneori nu prea am timp, imi place sa fiu la curent ca babelelaughing Numai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trasaturifizice:nu vreau sa par laudaroasa, dar in general parerea mea e ca sunt o fata draguta, parsaten, ochii verzi un pic grasutasi 1. 20m inaltime.fizicul il mostenesc de la mama, iar ochii de la tata.Am patruzeci kg si am o culoare la piele putin inchisa...trasaturi morale: Sunt o fata prietenoasa si amabila^bineintelescand persoanele se port si ele frumos cu mine. sunt uneori fricoasa, timida. dar din fericire m am vindecat. sunt cuminte, ascultatoare nu ma enervez oricand si fara motiv. imi place sinceritatea si urasc minciuna. preferintele mele: imi placve sa citesc sa ma joc sa scriu sa lucres suplimentar sa ma uit la filme sa ajut la bucatarie sa dansez sa cant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hamba ciuba

| lamie a răspuns:

Am 11 ani, ochi gri, par blond-argintiu, tuns scurt, port ochelari, am 1, 49 la inaltime, sunt destul de slaba.
Imi place sa citesc, sa ascult muzica, ador rockul, imi place muzica lui Marylin Manson.
Defecte:
Sunt prea timida si rece, multprea subiectivasi sunt usor de calcat in picioare(ca trebuie sa fiu cuminte ca de nu le-as lua pe toate colegele mele la rand si le-as face sa intre in pamant la propiu si la figurat).
Nu ma consider nici frumoasa, nici pre inteligenta! Sunt destul de realista, fiind constienta ca doar viata asta o avem si trebuie sa ne implinim scopurile intr-un timp scurt, nu imi pierd timpul autopacalinduma ca dupa mortea exista o viata minunata unde voi intra daca voi inplini voia Domnului, sincera mi se pare ca cei care cred in rai si iad fac chestia asta doar pentru ca le convine sa existe o alta viata minunata pentru care tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti voia unei himere divine fara sa inveti sau sa muncesti, cam atat ca prea am lungit-o si scuze daca am jignit pe cineva cu parerile mele.

| Agentul009 a răspuns (pentru lamie):

Argintiu ma (cred ca dac te vinde unu isi scote banii pentru chirielaughing

| Szello_Gabesz_1995 a răspuns:

Ceau