| anonim_4396 a întrebat:

Aveti complexe? ce fel? ma intereseaza chiar si alea de superioritate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ooo, pai sa ma gindesc, uh mi-e lene sa le scriu pe toate. Am prea multe complexe si toate sint complexe, mi-e ca daca le spun, ma iau astia sa ma taie si sa ma studieze ca pe extraterestri happy

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ma complexeaza faptul ca sunt supraponderala. Atat de mult, incat daca ma lasi sa-mi cumpar haine fara sa le incerc, vin mereu cu haine cu 4 numere mai mari.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am aceiasi problema cu greutatea, desi am o dieta echilibrata (fara prajeli, grasimi, mezeluri dulciuri, bauturi acidulate, fara paine) rezultatele nu sunt pe masura...

| EUSIATIT a răspuns:

BRO intrebarea este f bine mi-e greu sa sp dar cunosc o persoan a din fam ca sa sp asa care este complex de f multe lucruri desi incerc sa i expca nu e cazu. dar nu reusesc .sunt f sup[arata pentru acest motiv.chiar nu stiu ce sa fac .nu indraznesc sa cer sfaturi pentru ca am primit rasp ironice. badjocoritoare si am renuntat; Sunt un om sensibil si le pun la suflet; ma macina acele ironii; oricum sunt dedezamagita

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt perfecta. Nu am nici un complex. Dar imi pare bine sa vad ca lumea are lupte interioare forte; asa pot alerga eu mai bine decat ceilalti.

| ioanaa a răspuns:

Eu una sunt f complexata de faptul ca sunt cam sensibila si ma afecteaza tot felul de maruntisuri. Ma bucur insa ca reusesc sa maschez aceasta slabiciune a mea, multi ma cred o persoana dura. A. si pana de curand eram complexata de faptul ca sunt inalta si cam slabuta, dar mi-am revenit. happy

| Crisu_8081 a răspuns:

Eu ma simt complexata din cauza faptului ca am impresia ca nu arat destul de bine, orice as face...si ma simt complexata din cauza moralitatii mele...am avut numai de suferit dupa urma eihappy

| andreea89 a răspuns:

Da,, sunt complexata de inaltime crying(

| viki a răspuns:

Sunt complexata de felul in care arat.Nu pot sa zic ca nu mi-a placut niciodata de mine.
In vacanta, orice fata/baiat ar trebui sa se bucure ca poate sa iasa peste tot, si ca nu mai are griji privind scoala, insa eu in toata vacanta asta nu am iesit deloc!sad

| Andreeame21 a răspuns:

Am fundul mic, asta este un complex mare pentru mine si nu stiu cum sa scap de el.

| lavinia_9815 a răspuns:

Eu am doua mari complexe
1Sa nu ajung un nimeni
2si plina de praf

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Am reușit să trec peste această problemă.
Care era complexarea: am făcut sport de performanță, m-am lăsat brusc și rapid m-am îngrășat foarte mult.
După muți ani de "diete minune" am reușit marea performanță: să învăț să mănânc.
Susțin cu tărie că nu există rețete de slăbit ci trebuie să vedem ce alimente sunt bune și care nu organismului.
Fac multă mișcare zilnic, la magazin stressez foarte mult prietenul când vine vorba de calorii.
Am reușit să câștig lupta cu kilogramele.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt miniona (1.63) si slabuta (45 kg) si par mai mica decat sunt happy si nu numai, sunt si ochelarista si am parul cret ceea ce ma face mai copilas happy si uneori sunt complexata de asta dar ma alin spunandu-mi ca atunci cand voi avea 35 voi arata de 25 happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt complexat de faptul ca sotia mea munceste si eu nu! Am fost la zeci de interviuri si aceleasi raspunsuri! asteptati ca va contactam!