| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee despre un site, un forum ceva unde sunt sau se poate discuta cu femei care nu pot avea copii din cauze medicale? Bine-inteles ca ma refer la doamne ce si-au dorit sa aiba un copil si nu au reusit.Sau e cineva aici intr-o astfel de situatie, eventual sa fie din zona Galati-Braila?

15 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Depinde ce probleme ai. Spune aici si ma voi plia exact pe ce vrei.

| anonim_4396 explică (pentru sonya):

Buna,apreciez ca vrei sa ma ajuti, dar nu e de povestit aici...

| sonya a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cerut sa imi povestesti, ci doar sa imi spui diagnosticul sau ce ti-a zis medicul.
Nu vrei, atunci ia tu si cauta ca sunt pe Facebook tot felul de grupuri in functie de anumite probleme medicale. Cum nu ai specificat, va trebui sa le cauti tu.

| Lioana a răspuns (pentru sonya):

Nu cred ca ea are aceasta problema. Probabil vrea sa ajute o astfel de femeie dandu-i un copil.

| anonim_4396 explică (pentru sonya):

Spuneam mai sus ca „visul mi s-a indeplinit„, deci nu e vorba de o problema medicala.Am crezut ca ai citit si ca vrei sa iti povestesc despre problemele mele.
Scuze.

| sonya a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la cum ai formulat intrebarea, nu se intelege mai nimic din ceea ce vrei. Succes in cautari, dar nu asa se fac lucrurile. Te duci la directia de asistenta sociala si vezi acolo. Nimeni nu va face nimic fara forme legale.

| anonim_4396 explică (pentru sonya):

Din cum am formulat întrebarea nu se poate ghici mai nimic.De inteles se intelege ca vreau sa vorbesc cu femei care si-ar fi dorit sa fie mame, dar din cauze medicale le este imposibil.Nu?

| EcceHomo a răspuns:

Nu ştiu de ce tovarăşa admin mi-a şters răspunsul,tind să cred că este pe manevră cu Dragnea şi nu vrea să se afle că mai există şi alte oraşe port în care să-ți bagi vaporul. Oricum a secat Dunărea şi sunt multe barje sârbeşti blocate pe ea,la bord erau şi francezi, mai ales italieni. Ăstora din urmă le plac porturile noastre, tradiționale, mulți dorind să facă schimb de experiență şi fluide.happy
Nu ştiu cine i-a cazat sau dacă îi caută cineva.
Site-uri nu cunosc, porturi da.

| anonim_4396 explică (pentru EcceHomo):

Am vazut ca a disparut, or fi crezut ca imi faci reclama la vapor, iar publicitatea se plateste aici.
Sau nu s-au prins ca este o gluma.
Si mai sunt variante, dar oricum imi vor sterge si mie raspunsul asta, asa ca nu are rost sa mai scriu...

| Illuminati2016 a răspuns:

Nu stiu deoarece nu voi avea niciodata copii big grin

| cfrtobias a răspuns (pentru Illuminati2016):

Nu se stie niciodata nu poti prevedea in viitor

| Illuminati2016 a răspuns (pentru cfrtobias):

Viitorul mi-l fac eu

| MGEORGESCU a răspuns:

Buna! Iti recomand urmatoarele 2 forumuri care trateaza acest aspect, iti poti crea un cont si ulterior poti adresa intrebari la care iti vor raspunde atat medici cat si mamici cu experiente asemanatoare.
https://www.romedic.ro/forum
http://forum.7p.ro/
Succes in indeplinirea visului tau!

| anonim_4396 explică (pentru MGEORGESCU):

Multumesc pentru raspuns.
Visul mi s-a indeplinit, numai ca am o alta problema...
In fine.Multumesc inca o data.

| MGEORGESCU a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, sanatate multa!