| SERIALS a întrebat:

Azi am vazut un barbat in slipi de baie rosii, foarte scurti si nu imi iese din minte imaginea asta, era super hot, ce sa fac sa iasa din minte si sa-l uit?

23 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste-te, cum arata fara slip, din partea dorsala, cand isi face nevoile... big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi ce înseamnă să fii un tip frumos? Chiar și bărbații întorc capul după tine.hee hee

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

Cei frumos si la dumnezeu i place

| RAY a răspuns (pentru floresdemayo):

De ce nu ai vorbit cu el? las ca il vei uita, nu e singurul hot mai sunt si alti barbati frumosi uni sunt si gay, bi

| Speed99 a răspuns:

Baga por'no, sa vezi ce repede il uiti.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu vei mai avea niciodată norocul asta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca ai avut o zi norocoasa si zambeste.Maine nu se stie daca vei mai avea norocul asta.De uitat il vei uita, stai linistita, pentru ca vorba aia, ochii care nu se vad se uita. big grin

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Nu i-am vazut ochii, m-am uitat la trupul sau magnific.

| suntsuper a răspuns (pentru anonim_4396):

Persoana care a pus intrebarea e de gen masculin... nu e o ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slipii care nu se vad se uita, ai incredere.

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

As fi vrut sa-l vad de mai aproape, sa-l ating, ehhhh simt cum aiuresc big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SERIALS):

Poti merge si maine in acelasi loc, la aceeasi ora, poate ai norocul si apare din nou, iar tu vei avea mai mult curaj sa-l abordezi. big grin

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Deja mi-am pierdut mintile big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SERIALS):

Revino-ti fatuca.Nu cred ca era chiar cel mai frumos barbat din lume si doar tu ai avut norocul sa-l vezi.Cred ca mai exista si altii. big grin

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

Da, la sigur sunt si altii, cati am vazut azi, dar na, nu vad zilnic barbati nud big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SERIALS):

Eu in locul tau as fi fericita vreo saptamana big grin, as avea motive sa zambesc gandindu-ma ce mi-a fost dat mie sa vad, pentru ca nu se stie cand voi mai avea parte de asa o ''ocazie'' big grin si nu mi-ar mai trebui nimic in plus big grin

| SERIALS explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa-l vad in continuu big grin

| Bula a răspuns (pentru SERIALS):

Vise placute!
big grin

| Hexiled a răspuns:

Uita te la video-uri amuzante (fail army) sau gaseste o poza cu o baba sau un mos cu pielea care atarna pe ei si sigur vei uita laughing

| FoundYouLover a răspuns:

Eu zic sa-ti creezi in minte cat mai multe fantezii erotice cu el, cat mai deocheate, pana le epuizezi pe toate, ca dupa ce le epuizezi poate-ti trece. Daca nu-ti trece, vezi daca poti da de el. Daca nu poti da de el, uita-te dupa altul, sau daca nu ai chef, fa o prostie, ceva ce ti se pare total iresponsabil dar care te ajuta sa te distrezi, ca poate asa te vei simti mai bine. Daca nu merge nu ma injura, doar ca eu asta as face in locul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FoundYouLover):

Eu am inteles ca ea numai pe el il vrea big grin, deci nu vrea pe altul' big grin

| NameInUse a răspuns:

Fa-ti o degetica. big grin Sau mai multe, acum depinde de cat de hot era

| DarkRose666 a răspuns:

De ce sa-l uiti? big grin Mai mergi in locul in care l-ai vazut, poate il mai intalnesti si poate vei si vorbi cu el.