| nehirerdogan a întrebat:

Azi este ziua fratelui meu are 5 ani si nu stiu ce cadou sa ii cumpar voi ce ma sfatuiti sa ii cumpar?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, unui baietel de 5 ani ii poti lua masinute, avioane sau poate ceva haine pentru el...

| ellene a răspuns:

Ee sa nu ii cumperi dulciuri ca am vazut ca nu vrea sa manance altceva happy i-ai si tu ceva ce isi doreste de mult sau ceva ce nu are happy... o masina de aia pentru copii, sa se plimbe el in voie...ar fi buna (daca ai bani suficienti)

| yuli10 a răspuns:

Cred ca orice i-ai cumpara o sa ii placa, la varsta asta orice jucarie mare si colorata ii va fi pe plac. gandeste-te la ce ii place sa faca, daca ii plac desenele animate sunt atatea optiuni, un dvd, figurine sau jocuri cu personajele... mai ales ca in ziua de azi supermarketurile sunt pline de tot felul de jucarii, daca petreci o jumatate de ora la raionul de jucarii sigur o sa alegi ceva pe gustul lui.

| nehirerdogan explică:

Eu ma gandeam la o carte de colorat si la o masinuta

| death a răspuns:

Să-ţi trăiască! Din câte ştiu, copilaşii ăştia atomici au o slăbiciune pentru nişte desene animate japoneze intitulate (scuzaţi eventualele greşeli) Baku-Gan. Există prin magazine şi... peste tot nişte biluţe care se desfac şi devin nişte figurine ciudate pentru noi şi minunate pentru ei. Ia-i un Baku-Gan de-ăsta, sigur l-ar face fericit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulţi ani! Să-ţi trăiască frăţiorul.
Cadou: o maşină cu telecomandă, un joc de calculator, un roboţel multicolorat care face numai nebunii?
Distracţie plăcută.
Pa, pa.

| BlueDreams a răspuns:

La multi ani pentru fratele tau! O masinuta sau o bluzita nu stiu.