| BurduIonut a întrebat:

Ba baieti am o problema.
Am baut aseara si m-o vazut tata beat muci (si m-am dus sa ma culc).
Si acum se preface ca nu s-a intamplat nimic, ce pot sa fac ca sa ma simt mai bine sau ca sa ma asigur ca nu s-a suparat? Pls help. Rog seriositate (acum fara misto )

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Daca nu aduce el vorba de ce ai face ceva?
Daca nu-ti zice nimic considera ca esti iertat deja, daca asta vrei.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nui zici nimic

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu te mai faci muci altadata. Si el o fi trecut prin asa ceva, la tinerete.

| GouDidodino a răspuns:

Ia ceva de băut si beti împreună

| shu7e a răspuns:

Tu ce ai face daca ai fi in locul lui?
Mergi tu si vorbeste cu el. Explica-i cat de tare a fost aseara si cum intentionezi sa o faci lata si data care vine.
Asigura-l ca nu are de ce sa-si faca griji, tu stii ce faci si esti ok.

| Fata1234 a răspuns:

Spune-i ca îți pare rău, și ca nu o sa se mai întâmple

| Holiday a răspuns (pentru Fata1234):

"...și ca nu o sa se mai întâmple"

De ce il indemni sa-l minta?!