| alandala_1391 a întrebat:

Bai frate!straight face Hai ca deja m`am enervat! DE CE nu mai da Nini pe Disney Channel?straight face Era singuru` serial la care ma uitam de pe Disney...Acum chiar ca nu mai am la ce sa ma uitwaiting Ce se intampla? De ce nu se mai difuzeaza?straight face

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ca a inceput un nou serial sad
imi pare rau, nini chiar imi placea!
acum sunt nevoita sa ma uit la magicieni si hanne montane sad

| IndescribableChild a răspuns:

Si noi cu ce am gresit...

| doriiy a răspuns:

Nini? omfg la ce va uitati. mrg. no com. dupa parerea mea, nini sucks xD

| claudytza a răspuns:

Pentru ca a aparut Totul Pentru Dans, de aia cred, de fapt pun pariu, ca sambata e totul pentru dans, si totusi nini este doar sambata si dumincia, dar mai bine nini decat totul pentru dans crying

| claudytza a răspuns:

Aha, si apropo de Luni-a aasta,, adica pe 31 va incepe din nou nini zinlic, uite http://www.port.ro/......tv.channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca era o porcarie, de-aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pate incepe de luni din nou... poate si numai poate
nini era serialul meu preferat! si eu ma intrewb de ce lau scos
nu m, ai am cuvinte
sunt confuza
de ce in program scrie ca e dar de fapt nu e?

| AndreeaCdr a răspuns:

Si eu ma uitam in fiecare seara la Nini. Oare de ce nu-l mai difuseaza? Era singurul serial care imi placea, si il urmaream zilnic... Ma chiar enerveaza!

| soraloola a răspuns:

Asta ma intreb si eu! imi placea Nini de ce l-au scossad?

| Bombonikaaa a răspuns:

Nu l-au scos
e la 9:25 sau la 9:30 nu mai stiu exact...

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Pai... nu mai da pentru ca este o pauza intre sezoane pentru ca a ajuns la jumatate.Va incepe din nou in martiewinking
Sper ca te-am ajutat
Funda?

| andra123_1871 a răspuns:

In luna martie am auzit si you...