| SebastianFCS a întrebat:

Bai fratilor m-a terminat politia din localitate..astazi un comunitar si un politist au intrat dupa mine in casa si m-au scos cu forta, m-au tavalit, m-au invinetit. Stateau la poarta si radeau dupa ce sora mea i-a chemat pentru mama care a fost oparita de tata cu apa clocotita. Am strigat la ei ca politia romana nu face nimic si ca le iau mortii, nu mai puteam de nervi apoi a urmat ce am scris mai sus. Ce pot face?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, dar nu te cred

| Violleta2022 a răspuns:

Nimic, fiindca deja i-ai jignit si ti-au dat ce ai meritat.

| Alverto a răspuns:

Sa suni la 112 și să le explici cum stă treaba, și să le spui despre ce polițist este vorba

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa zici mersi ca nu te-au bagat la ultraj!

| Marius22222222222 a răspuns:

Daca era Asa nu iti mai ardea tie de TPU. Pinocchio

| SebastianFCS explică (pentru Marius22222222222):

Esti terminat la fel ca ei

| Marius22222222222 a răspuns (pentru SebastianFCS):

Mars ca ai purici

| SebastianFCS explică (pentru Violleta2022):

Du te tu

| SebastianFCS explică (pentru anonim_4396):

Sper sa patesti inzecit

| mgtow a răspuns:

Reclamatie la politie sa deschida dosare penale pentru abuz in servici asupra ta, prima oara la spital pentru certificat medic - legal.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ne raspunzi urat si vulgar, crezi ca asta te face mai destept sau ca nu vei primi vreo pedeapsa de la Politie?
Daca noua, care ti-am dat un raspuns sincer si direct, ne-ai raspuns cu injuraturi si porcarii, atunci nu mai mir cum ai raspuns politistilor si pe buna dreptate, cred ca meriti o pedepasa serioasa din partea lor.
Nu-i nimic, viata iti da ce MERITI cu adevarat!

| Dismally a răspuns:

Cat timp te comporti ca un animal vei fi tratat ca un animal...