| Laurosa a întrebat:

Băiatul de care îmi place m-a chemat la ziua lui....Nu știu ce să-i iau, dar va anunț (buget mic)

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I-ai ceva mic, de exemplu un ursuleț de pluș.

| Andreeush a răspuns:

Ai putea să mai vorbești cu vreo două persoane din prietenii lui, puneți bani toți și îi faceți un cadou.

| Sunshine123 a răspuns:

Un parfum ar merge, zic eu pentru ca il poti comanda si de la avon sau oriflame si nici nu are pret exagerat de mare, in plus in ciuda pretului mic parfumurile de barbati sunt mult mai persistente ca cele de femei.
Ii poti lua un ceas de mana.