| anonim_4396 a întrebat:

Baieti va place sa fiti condusi de iubite? Preferati sa conduceti sau sa fiti condusi (supusi)? Vedeam pe tipi cu niste iubite dure, ii conduceau, daca comentau mai luau si ceva peste cap happy

Răspuns Câştigător
| GabiNoS a răspuns:

Cand esti fraier esti condus.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu accept asa ceva. Prefer sa traiesc singur in loc sa fiu stresat, ingrijorat sau sa aflu ca m-a inselat in caz ca o face. Cine vrea sa se lase manipulat sau sa fie fericit daca crede ca o duce bine. personal prefer aventuriile sex cat ma tin puteriile si dupa ma duc naibii la batranete. E greu sa dai de una normala nu ma complic cu asta

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz, barbatul ramane barbat indiferent de situatie si dicteaza tonul.

| Mosotti a răspuns:

Imi place ca amandoi sa fim egali, sa nu conduca nici unu pe nici unu, scopul e sa ne intelegem sa fie bine si armonie, nu care conduce pe cine. Aia sunt fraieri de care spui, sau fraiere daca-s conduse.

| Freya1 a răspuns:

Dacă tu nu sti pe ce lume esti si habar nu ai cum sa te ștergi la fund normal ca te conduce iubita.
De cele mai multe ori ajungi in stadiul ala cand nu te ia nici dracu si accepti orce numa sa ai femeie, sau esti prost bubuit iar una te ia sa aiba si ea pe cineva si isi permite sa te comande pentru ca tu esti pe nicăieri.
De obicei într-un cuplu trebuie sa fie egalitate, comunicare si compromis ca relația sa fie ok si oameni aia sa fie considerați normal.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Tu vorbești de iubitul tau care s-a ținut din copilarie după fundul tau? laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha! nu, vorbeam despre tine cum stai in lesă si doar latri pe un site ca in realitate iti iei cu lesă peste bot.Te descriem pe tine mai sus si observ ca te-ai si simtit.
Relația mea e bazată pe normalitate, iubire si egalitate ceia ce unul ca tine nu va avea niciodata nici in vise.

| SilentRain a răspuns:

Prefer echilibru 'și respectul reciproc într-o relație

| Dorotheea21 a răspuns:

Poate te'ai intalnit din greseala cu echipa feminina sateasca de haltere aflata in turneu sau ce ai vazut erau niste vitici, nu iubite.hee hee
Conducerea sau dominarea unui barbat nu se realizeaza cu 'ceva peste cap'. :0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îmi plac sclavii.

| GabiNoS a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi plac proastele si fraierele alea de faci ce vrei cu ele laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, depinde nu în stadiul in care își bate cineva joc de mine... Mă amuză cele dure, pentru că mai mult latra dar nu musca.
și se mai cordesc și bine laughing

| Mihai_Baiatu_1999 a răspuns:

Eu sunt genul de baiat caruia ii place libertatea intr-o relatie. Nu imi place sa ma controleze partenera in exces dar sa stii ca un pic din acest lucru nu ar strica. Ar adauga un pic de farmec. Aia e. Eu le numesc partenere posesive iar unii baieti sunt atrasi de asa ceva, cred eu.