| Ezyo a întrebat:

Bogat fara iubire sau sarac iubind?

Răspuns Câştigător
| Silence_1239 a răspuns:

Eu as alege sarac iubind! mai bine sa fii sarac dar sa iubesti pentru ca iubirea este un lucru foarte frumos chiar daca uneori e durerosdar Iubirea a fost, este, si va ramane cele mai tare sentiment care poate exista intre persoane!
Chiar mi-a placut ce intrebare ai dat te face sa te gindesti asupra vietii)))))

44 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer banii pentru ca daca raman cu una si sarac aflu ca ma inseala si tot in pierdere raman asa ca magnat si cu toate placerile la dispozitie, p...a nu are nici o valoare in fata mea.

| XDarkAngel a răspuns:

Sincer nu stiu, fiindca se zice ca toata lumea are jumatatea in lume, chiar si un bogat!

| fluturas a răspuns:

Daca persoana pe care o iubesti este langa tine nu vei fii niciodata sarachappy

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sărac iubind. Pentru că odată ce eşti bogat, devii egoist, indiferent şi exagerat de independent. Şi asta înseamnă un caracter urât.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sarac iubind.cu iubire. poti face orice!:*

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sarac iubind.cu iubire. poti face orice!:*:*

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Mai bine sa fiu saraca, dar sa iubesc. Iubirea este unul din lucrurile pe care nu le poti cumpara cu bani.
O zi frumoasa!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Bogat iubind se pune? big grin

| gabryela_2772 a răspuns:

Sarac iubind din suflet pup love strucklove strucklove strucklove struck

| AmandytaErhan a răspuns:

Imposibil sa fii bogat fara iubire, IMPOSIBIL! daca ai parale ae aduna toate p**dele

| XtmCamiii a răspuns:

Bogat fara iubire?![x] neah ca daca ai bani doate c***e sa aduna sa stii si daca esti sarac cine dracu te ia laughing)
funda?

| Paywa a răspuns:

Sunteti niste ipocriti, ziceti ca 'sarac iubind'' dar daca ai fi sarac si ai iubi, la un moment dat o sa mai ai nevoie si de altceva in afara de iubire, iubirea nu tine de foame, iubirea nu plateste facturi, si cu timpul o sa te saturi de saracie si ca orice om o sa vrei mai mult. 'Bogat fara iubire' nici asa nu e bine. Toti se folosesc de tine, atunci cand nu mai ai pe nimeni. Cel mai bine e sa ai un venit modest si sa fii fericit.

| Miяu a răspuns:

Sarac iubind :X... Pentru ca intr-o relatie ma implic. si vreau sa se implice si celalalt... Nu numai eu sa arat dragoste! big grin

| BigV a răspuns:

Bogat, iubirea se duce pe p**a daca nu ai bani!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Sarac iubind love struck
Pt ca iubirea este mult mai importanta decat bogatia!

| aLaLa a răspuns:

Sarac iubind! CLAR!

| Gabriel892 a răspuns:

Destept cu amundoua

| KimY a răspuns:

Sarac Iubind love struck

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Sarac, Iubind.

| Andra_8802 a răspuns:

Banii nu conteaza atat de mult... cum se zice " banii nu aduc fericirea " (bine.mai este si continuare ca o intretin, dar eu nu sunt de acord). Prefer sa fiu saraca dar sa iubesc si sa fiu iubita. Ideal este oricum sa ai bani si sa ai si iubire, dar cum nu le poti avea pe toate...

| Angelsergiuboy a răspuns:

Sarac iubind

clar

ce viata e aia fara DRAGOSTE?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogat fara iubire.

| Morenna10 a răspuns:

Cand ai pe cineva pe care sa iubesti nu mai esti sarachappy

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sarac iubind.
Nu`mi pasa dacaa am bani`. Conteaza sa ma iubeasca cineva! :X
winking
Daca esti bogat,esti un smiorcait care se da in vant dupa masini decapotabile. Si, in plus, nimeni nu o sa te iubeasca pentru ca te dai mare cu banii tai!winking.

Sper ca are logica ce-am scris! xD.

| Birjaru a răspuns:

Sarac iubind

| victor333 a răspuns:

Depinde ce ti doresti de la viata eu o alegere personala

| Mălinuşaaa a răspuns:

Saraca iubind.:d

| Claudiuu a răspuns:

Toata lumea va spune chiar daca nu crede asa ''sarac iubind''

Răspuns utilizator avertizat