| BeSmart17 a întrebat:

Acum 5 zile ma placea un baiat(atunci am aflat)si cred ca il plac si eu dar am aflat ca in timp ce ma placea si.a facut alta iubita

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci acum, dar oricum la varsta asta cam slabe sansele sa tina relatiile prea mult. Poate iti dai seama cu adevat in timpul asta daca-ti place sau nu si poti incerca sa intri in vorba cu el cand se desparte de fata aia.

| Kaℓi a răspuns:

Be smart, treci peste. Sau macar pune o intrebare.

| T0T a răspuns:

Atunci nu te place, caz încheiat.

| Teffan a răspuns:

Foarte bine pentru el.

| AndraMaria2809 a răspuns:

Am pățit asta acum 2 ani. Eu îl placeam, el zicea ca mă placea.şi apoi dupa cateva zile a aparut alta fata in peisaj. Eu zic sa uiti cat mai repede...ca sa nu ajungi ca mine, dupa doi ani, inca sa speri