| AnnnaMarrria a întrebat:

acum cateva seri am visat pe bunicul meu care a murit anul trecut! era cu o femeie. ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| InoKo a răspuns:

Pe femeie o stii? dar cineva din rudele tale o stie? bunicul era casatorit?

| Kiko a răspuns:

Inseamna ca este fericit alaturi de o alta femeie acolo unde este. Mai bine du-te la un psiholog deoarece el e expert. Nu trata asta ca pe o chestie normala. Bunica ta mai traieste? I-ai zis? Te rog da-mi mesaj pe TPU dupa ce ai mers la un psiholog si zi-mi ce ti-a zis. Sunt chiar curioasa.big grin

| BETTY_3018 a răspuns:

Trebuie sa dai de pomana de sufletul lui

| A12NDRA a răspuns:

Probabil iti este dor de el si faptul ca a murit te-a afectat psihic.

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Iti dau eu o explicatie: stii ca cand moare cineva el merge in lumea de dincoloadica in cer. el te vegheza in fiecare zii, si tu te gandesti al el. asta inseamna ca spiritul lui a fost acum cateva serii al tine acasa si a intrat in tine si de aceea l-ai visat si despre femeie inseamna ca el a cunoscut pe cineva acolo in cer asa am avut eu vis cu bunica cati ani ai? ca l-a 13 ani o sa visezi pe cineva drag care a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt doar imagini din subconstient.Nu mai aberati cu visele astea.

| LIV_1833 a răspuns:

Mai da si tu de pomana pentru el big grin