| andreeaaa1 a întrebat:

AJutor urgent. M-am certat cu o prietena de-a mea buna deoarece a zis ca daca ma impac cu fostul meu prietene nu mai vorbeste cu mine. Ce se fac?
helppp

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si ce treaba are ea cu relatia ta?
nu are niciun drept sa iti zica amenintari de genul asta...
eu cred ca ei ii place de el, si de aceea nu vrea sa te vada pe tine cu acel baiat!
pe acea fata nu o poti numi prietena!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
ce prieten iti cere sa nu te impaci cu fostul?straight facedaca mi-ar face mie asa nas mai vorbi cu eabig grinacum. daca ti-a spus asta inseamna ca si ei ii place de acel baiat si de asta nu vrea sa va inpacatihee heeeu i-as spune ca daca vreau sa ma inpac cu el o voi face, dar nu as vrea sa ma cert cu eabig grinvorbeste cu eabig grinbafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi1335 a răspuns:

N u e prietena adevarata

| hannibal a răspuns:

Pai in primul rand daca iti zice asa ceva nu o poti numi prietena. daca iti era prietena iti dadea un sfat si daca nu voia sa te impaci cu prietenul tau iti zicea si motivele sfatuindu-te.

| robert48 a răspuns:

Daca tu consideri ca aceasta prietena iti este foarte buna, iti este aproape si la bine si la rau, te intelegi perfect cu ea inseamna ca iti vrea doar binele, inseamna ca ea considera ca impacarea cu fostul tau prieten e ceva rau si nu iti face bine.Eu iti propun sa alegi cu inima dar prietenia este mai presus de orice, un prieten iti este aproape toata viata, daca este prieten adevarat, cu el\ea treci prin multe incercari, nu se compara cu o relatie.Este decizia ta, eu spun sa iti asculti prietena daca indeplineste ce am spus eu mai sus.

| bebee_1638 a răspuns:

Exista 2 posibilitati:

1. ori ii place de el

2. ori iti vrea binele si crede ca nu are rost sa mai fi cu el ca o sa suferi si chesti din astea

mai bine vorbeste cu ea si vezi ce zice tongue

hai Bafta!