| Sergiu_Done_1988 a întrebat:

Bună am 30 de ani și locuiesc singur sunt din vulcan județul Hunedoara numele meu este sergiu a mai avut relati și iubesc copii însă eu nu am încă nici una dar poate se gesete vreo fata care sa îmi vadă aceasta întrebare și îmi va răspunde și mie ca m-am saturat singur Facebook meu done sergiu Mulțumesc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La tara gasesti fete de maritat, numai sa nu le scoti in oras

| ROB3RT89 a răspuns:

Cred ca ai mai multe sanse pe facebuck decat aici!

| MihaelaDart a răspuns:

Intră pe grupurile de pe Facebook destinate anunțurilor matrimoniale, aici nu este site pentru dating.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai gresit site ul
TPU nu e matrimoniale

| johnnny123 a răspuns:

Nimic nu este mai atrăgător pentru femei decât un bărbat semi-analfabet de 30 de ani care-și caută jumătatea pe internet.

Pregătește-te pentru o avalanșă de oferte.

| AdrianVoicu a răspuns:

Userul Ray este fata si ea se simte singura, nu are nici o relatie
mi-a zis mie, trimite-i un mesaj cred ca s-ar bucura tare mult