| ralu215 a întrebat:

Am avut aseara un vis, era despre mama mea. Am visat ca era in casa, intinsa pe o masa si plangeam langa dansa si tot spuneam ca nu vreau sa moara. ea nu era moarta dar era pe moarte si vorbea cu mine. Ce poate sa insemne? Va rog ajutati-ma. dau funda celui mai bun raspuns. Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Nu inseamna nimic. Faptul ca toti murim o stii si fara sa fie nevoie sa interpretezi vise.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu intotdeauna trebuie sa insemne ceva.
Ai putea sa ai grija de ea astazi.
Se simte rau mama ta?
O zi bunahappy

| Filip23 a răspuns:

In cartile de rugaciuni ortodoxe sunt si rugaciuni pentru parinti. Poti sa citesti si cateva din rugaciunile de seara.

| zurick a răspuns:

Visele nu au o semnificație.
Ele sunt doar produsul imaginației noastre.

| Mayar a răspuns:

Inseamna ca maine o sa iti cada in capul ala al tau o pisica roz cu picatele!
Un vis e o reuniune de memorii si simturi, ce mosu?! Crezi ca esti cumva clarvazatoare? Nu fi atat de vanituoasa!

| Lawliet14 a răspuns:

Poate fi o avertizare sau nimic. Ai grija de sanatatea mamei tale!

| Kandia15 a răspuns:

Cauta pe visele. ro ( fara spatii).