| raluca0090009 a întrebat:

Am in hamster in varsta de in an jumatate. De curand I-am cumparat un alt tip de talas decat cel pe care il avea in mod normal deoarece nu Il mai aveau in stoc. Acesta a inceput sa stranute iar acum sta doar in casuta rareori cand mai sta in talas. Intrebarea este : exista vreo posibilitate ca in time acesta sa se acomodeze cu noul talas?

Răspuns Câştigător
| MayaPhoenix a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iei un talaj neparfumat si care nu l deranjeaza. Am si eu un porcusor de Guineea. Sa r putea sa fie si din cauza fanului, daca i dai.

| raluca0090009 explică (pentru MayaPhoenix):

Multumesc pentru raspuns happy dar din pacate astazi dimineata a decedat.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Este din cauza fanului.