| davidutzu02710 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor cu niste sfaturi.
Am o relatie la distanta de mai mult de un an iar un ultimul timp sincer nu stiu ce a fost cu mine, dar am gresit mai mult, nu vreau sa intru in detalii iar iubita mea zice ca nu mai simte nimic pentru mine.
Oare e adevarat?
Sentimentele de mai mult de un an de relatie au disparut asa? Si ce as putea face ca deocamdata nu pot merge la ea iar prin mesaje nu merge chiar ok, niste sfaturi va rog, ms.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oricum o asemenea relatie nu avea vreun viitor.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ce se aseamănă se adună poți face absolut orice degeaba

Răspuns utilizator avertizat
| gabriellaa23 a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa accepti situatia. Viata merge mai departe, fiecare pe drumul lui, ramaneti prieteni.

| thokla a răspuns:

Nici o relație la distanță nu va rezista. NICIODATĂ!
Sunt trecut prin asta