| bogdan1001 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor pentru a intelege un anumit tip de fata pentru ca eu sincer nu o inteleg pe fata asta...sa va povestesc de la inceput am cunoscut o fata in Germania unde am lucrat ea fiind slovaca eu roman la inceput nea fost mai greu sa ne intelegem foloseam google translate des dupa un timp am reusit sa ne intelegem cat de cat in fine am cunoscut-o la servici chiar atunci a venit si i-am cerut numarul de telefon si a acceptat eram fericit pentru ca era foarte draguta, una peste alta ne-am intalnit si in prima noapte am facut si sex a fost super dar in final sa adeverit ca nu e chiar cine se dadea cand era cu mine.ea venind in al 3lea an consecutiv in Germania eu nestiind trecutul ei credeam ca e o fata normala desi am fost avertizat de multi ca ea e o panarama...la o saptamana dupa ce ne-am combinat urma sa plec in concediu 2 saptamani in Romania am petrecut ultima noapte impreuna ea aratand ca ii va fi dor de mine simteam ca ii place mult de mine tot timpul imi spunea cat de frumos sunt ma saruta incontinuu chiar aveam impresia ca ii place de mine.la intoarcere din concediu ne-am intalnit a sarit pe mine si numai vroia sa-mi dea drumu dar de obicei cand toate sunt bune urmeaza si raul, sa logat pe facebook de la mine de pe telefon si la uitat asa si dintr-o odata a aparut un mesaj de la unu de pe la lucru unde lucram unu insurat cu copii si nevasta mult mai invarsta fata de noi si cum citeam mesajele ala ii scria vai ce bine o fost sexu in masina dar mai bine ar fi sa vii la mine acasa etc si ea raspunzandui hai la mine ca ies in 5 min astea toate s-au intamplat cat timp eram in concediu dar in loc sa ascund treaba asta fata de ea si sa incerc sa o joc pe degete stiind ca ea ma inselase am decis sa o confrunt si sa-i arat mesajele si sa imi ofere niste raspunsuri, cand ne-am intalnit si i-am aratat mi-a spus ca nu e adevarat ca doar se prostise si ea pe facebook si ca nu s-ar fi intalnit cu ala dar n-am crezuto si atunci i-am spus ca sal sune si sa vb amandoi impreuna cu el zis si facut a venit ala si o spus ca doar asa pe facebook au vb si nimic mai mult dar eu stiam ca nu e adevarat dar in fine mi-am spus ca am fost doar 1 saptamana impreuna si nu are rost sami bat capu cu asta asa ca i-am mai dat o sansa dar de atunci toate au luat-o la vale ea locuind cu mai multi slovaci de la agentia ei impreuna intro casa chiar in camera dormea cu un alt baiat ca cica numai aveau loc pentru ea in alta parte in fine am acceptat si asta eu ducando mai mult la mine la cazare.Dar dupa un timp mi s-a parut tot mai rece si nervoasa cu mine din senin cand mergeam la ea mai tot timpul bea votka etc, am incercat sa o fac sa termine cu alcoolul dar nu ma asculta nicicum odata am fost dupa ea si avea ochiul umflat de la o lovitura cand am intrebat-o ce s-a intamplat mi-a spus ca a alunecat in baie minciuni peste minciuni incontinuu mergeam de multe ori dupa ea si ea zambea cu altu dupa un timp aflasem ca se ardea si cu ala si cu mai multi din casa chiar unu a venit la mine si mi-a spus ca eu sunt baiat fain dar el a facut sex cu ea in timp ce era cu mine, nesuportand mai mult am decis sa-i pun capat relatiei plin de nervi eram la un chef la ea la cazare ea stand in bucatarie cu restul nici ca nu-i pasa ca eram acolo m-am enervat si cand au iesit toti din bucatarie i-am dat un dos de palma de nervi dupa care am iesit si incercam sa ma combin cu o colega de a ei ea vazunduma se vedea ca era foarte geloasa a 2 a zi cand m-a sunat a spus ca ii pare foarte rau si ca tot ce spun cei de acolo nu e adevarat am iertato ca bou si dupa asta dar deja cred ca a inceput sa se obisnuiasca cu idea ca eu o iert indiferent de ce ar face asa ca la scurt timp dupa se intalnea cu un turc batran care umbla dupa ea si la care a si ajuns pan la urma personal cred ca deja peste 100 de barbati au facut sex cu ea neprotejat de cand am cunoscut-o la ora actuala sta la un neam batran de 58 de ani instarit ea avand 26 de la care pleaca si vine cand vrea fata e stricata rau de tot si mai stricata acum de cand am cunoscut-o eu prima oara.Intrebarea mea pentru voi ar fi o fata de genu asta se poate schimba adica credeti ca ar fi vreo sansa sa o schimb cumva? ajutati-ma sa inteleg genul asta de fata ce cauta ea de fapt ce vrea ea de la viata asta sau distractia este totul pentru ea?

Răspuns Câştigător
| Ady9021 a răspuns:

Femeile au un psihic total diferit de cel al barbatilor. O astfel de femeie nu ai nici o sansa ca sa o schimbi. Si sincer nu are rost sa incerci.

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Prietene,nu te supara, esti prost.Mai omule, pe langa toate bolile cu transmitere sexuala pe care le puteai lua cu maxima usurinta, femeia e o CURVA ca la carte.Macar de era una desteapta sa o faca pe bani.Asa e si curva si proasta.Eu zic sa ramai cu ea daca ai un suflet asa bun.O sa tot ierti,, greselile,, ei 365 zile/an, 366 in anii bisecti.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Nu o sa se schimbe niciodata, te amagesti doar...

| 4U2 a răspuns:

Oamenii nu se schimba decat atunci cand exista o cauza bine determinata.Din cate am inteles tu chiar o iubesti, dar nu trebuie sa-ti faci sperante desarte.Ea este o altfel de persoana fata de ce cauti tu.Nu te amagi singur cu faptul ca se va schimba.Accepta dezamagirea si treci mai departe pentru ca nicio femeie nu are dreptul sa te faca sa te simti asa. Vorbeste cu un prieten, descarca-te si gaseste-ti o persoana potrivita pentru tine.Uit-o, nu va face decat sa te faca sa te simti mereu prost pentru ca tu o iubesti si ea te minte constant.Ea nu te iubeste atat de mult incat sa se schimbe iar actiunile sale te fac nefericit.Scapa de problema si treci mai departe.Viata nu merita traita asa.