| Byabibi29 a întrebat:

Buna. Am nevoie de un sfat sau poate mai multe. Eu cu prietenul meu ne certam foarte mult, din cauza ca lasa cu seen uneori sau este indiferent si rece. El imi spune sa ma obisnuiesc cu ideea de seen ca nu poate raspunde mereu dar eu nu vad rostul, daca nu poti raspunde mai bine nu vezi mesajul si raspunzi mai tarziu. Acu 2 zile ne-am certat foarte tare din cauza ca i-am zis prietenei mele celei mai bune ca ne-am certat si i-am trimis conversația mea cu a lui. Si el s-a suparat. De atunci se comporta foarte diferit mi-a si spus ca nu stie daca ma mai iubeste. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Te iei prea tare pentru unele chestii mici. Daca s-a ajuns ca un semn de vazut sa strice atat de mult e grav. Conversatiile si certurile se discuta doar intre voi 2, nu dai altuia sa vada ce ai tu in "casa". Pune si discuta despre asta cu prietenul tau intr-un mod cat mai calm pentru ca daca va certati asa nu rezolvati nimic

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauza pierduta, ala te inseala si tu crezi ca nu vrea sa vorbeasca cu tine

| Mosotti a răspuns:

Daca nu te mai iubeste duca-se, e f simplu, gaseste unu care te iubeste.

Are dreptate ca nu poate raspunde mereu, aici tu ai o problema, si daca pune seen ce? Lasa-l sa puna.

Faptul ca ai dat conversatia prietenei, trebuia sa-i ceri si lui acordul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conversații pe Whatsapp. Certuri pe Whatsapp. Consultat prietene de pe Whatsapp. Copilării. Realizezi? Relațiile și discuțiile se poartă face to face. În mesaje toți facem pe interesanții. Dacă 2 bife albastre te scot din sărite ce te face să crezi că ești capabilă de o relație? Mă refer dacă ai avea una, asta ce ai acum nu se poate numi relație.
Lasă orgoliul și nu te mai juca de-a iubirea. Așteaptă să mai crești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu i mai scrie mai fata. Cine e el sa ți lase seen? Pa și Block. Fa asa. Te lasă cu seen- nu i mai Răspunde 2 zile. Și când o sa te întrebe de ce spune i exact ce ți a zis el. Sa se obișnuiască cu ideea.