| B3ZM3TIK a întrebat:

Am o colega sunt innebunit după ea iar noi am avut 2 săruturi in clasele 1-a, 2-a ea de 1 timp zice că nu îi mai place dar multe bârfe se aud prin clasa că ea e îndrăgostita de mine nu știu ce să fac sunt un om mai timid de fire suntem colegi de banca glumim îi ofer orice imi cere, noi mergem chiar pe aceiași strada aprox 800 m împreună avem multe în comun. Chiar nu știu ce să fac

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam cât timp a trecut de când erați clasele 1-a, 2-a, întreb să știu cum să abordezi situația

| JackR a răspuns:

Daca mergeti impreuna numai 800 de metri, nu este de ajuns. Incercati 1200-1400 de metri si vedeti ce iese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar săruturi? Fără sex? sad
Unii încep de la grădiniță...ai mult de recuperat.

| Krax256 a răspuns:

Vezi-ti de copilarie ca peste 6-7 ani o sa ai timp destul sa-ti faci griji de probleme sentimentale. Ce ai tu acum cu nebuneala asta este doar un impuls si nu vei sti sa-l gestionezi.

| Rux2000 a răspuns:

In primul rand sa te putem ajuta spune-ne si câţi ani ai? Ca daca tu vorbesti de a-1 si a-2 ma duci cu gandu ca ai vre'o 11 ani

| JackR a răspuns (pentru Rux2000):

Habar n-am care mai este varsta corespunzatoare clasei 1-a, dar pe vremea mea era 6-7, nu 11 ani.winking

| Rux2000 a răspuns (pentru JackR):

N'ai înţeles ai vorbit de clasa a-1 si a doua in trecut ca si cum ar fi fost acum ceva vreme nu am spus ca ai 11 ani in clasa a -1/a-2