| gabriel_9090 a întrebat:

am o intrebare, am o prietena foarte buna care locuieste in Anglia, si mi-a spus ca de sarbatori ea poate aduce maxim 5 persoane timp de o saptamana in Anglia cu ajutorul contactarii Reginei si cu ceva actea, prin care drumul pana in Anglia este gratis. Eu, nu o prea cred, de asta as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti daca e adevarat sau nu sau daca exista un site sau ceva campanie care organizeaza astfel de excursii. Dau funda, multumesc celor care ma vor ajuta.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ai grija sa nu fie o alta organizatie ce duc gratis persoane si apoi sa se intample altceva mai grav. Nici tu nu stii exact ceea ce face prietena ta acolo, ce job presteaza. Nu mai crede in tot ce zboara. Daca tot vrei sa ajungi in Anglia, mergi singura pe banii tai, decat gratis prin cineva care habar nu ai cu ceea ce nu stii cu ce se ocupa. Sa nu fie vreo regina al unei organizatii de preluare persoane pentru trafic uman! (prostitutie)

| Radu284 a răspuns:

Depinde ce face prietena ta acolo. Banuiesc ca ar fi posibil, daca e buddy buddy cu regina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare nu-mi vine sa cred ca Regina poate fi contactata asa usor...

| Malinutza99 a răspuns:

Serios? Si tu chiar crezi ca Regina ar baga-o in seama pe prietena ta? Sa fim seriosi. Nu cred ca e adevarat.