| Kimiko38 a întrebat:

Am o mica problema ce imi macina zilele.
Eu impreuna cu prietenul meu ne plictisim de fiecare data cand vine la mine sad Va rog sa ne acordati o mana de ajutor, daca ati putea sa ne recomandati cateva activitati interactive prin care sa scapam de monotonie.
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa faceti o gramada de lucruri interesante, eu cand vin la prietena mea joc carti, ne uitam la un film, ii spun bancuri sau vizionam clipuri pe yt amuzante.Cumparati ceva de baut,ca de exemplu un suc, vorbiti despre lucrurile voastre personale, mancati popkorn, inventati povesti incitante, de groaza..etc.Sunt multe lucruri de facut impreuna. Funda?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Luati-va cate un rucsac, cort, etc. si mergeti impreuna in excursii (drumetii) in munti, sau macar in zonele apropiate.
Daca adunati de o gasca mai mare, atunci sigur nu va fi plictisitor.
winking

| Adry05 a răspuns:

Chemati mai multe persoane, mie de aia nu-mi place sa ies cu o singura persoana, mi se pare mereu ca se ajunge la stadiul ala stanjenitor cand nu mai stiti ce sa ziceti sau faceti, cand sunteti macar 3 parca e ceva mai relax totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme, cv de baut, video-uri pe net, jocuri video in 2

| kandaraki a răspuns:

Puteti privi filme, luati reviste si rasfoiti, puteti sa va sarutati si sa faceti sex!