| Vaduvaesty123 a întrebat:

Buna am o nelamurire referitor sarcina sau nu!
Pe data de 20 oct 2022
Mi-a venit CM doar 5 zile de obicei ma tine 7 ciclu regulat la 28 zile
Apoi pe data de 10 noiembrie 2022 mi-a venit doua zile foarte putin sange roz
Menstruatia trebuia sa-mi vina pe 17 noiembrie si nu mi-a venit
Precizez ca relatia sexuala este neprotejat.
Mi am facut un test acum 4 zile si a iesit negati. Credeti ca e prea de vreme pentru afla daca este vb de sarcina?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Repetă testul pentru precizie!

| Vaduvaesty123 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc

| sierra1 a răspuns (pentru Vaduvaesty123):

Baftă!

| Lioana a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata daca ai vazut sange roz. Repeta testul peste o saptamana.

| iulia0514 a răspuns:

Fa un test de sânge beta hcg

| dariaflorina a răspuns:

Hmm.din fericire pentru tine sau nu, cred că ai rămas însărcinată. Părerea mea este sa îți mai faci un test peste o săptămână, cateva zile