| BogdanBossu1999 a întrebat:

Buna am o problema mare de tot mama si tata s-au despartit cu cine sa ma duc cu Mama sau Cu Tata?

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

La persoana care te-a sfatuit mai mult, care te-a inteles si cu care ai ras mai mult.Alegerea e foarte importanta si trebuie sa simti clar persoana pe care o iubesti mai mult.De obicei mamele sunt mai tandre mai grijuli dar na asa sunt ele. Tati pot fi rai sa te bata or sa fie de treaba si glumeti.Depibde.Succes si imi pare rausad

| BogdanBossu1999 explică (pentru gohsty):

Mersi chiar m-ai ajutat big grin funda primesti happy

6 răspunsuri:
| anonim4565 a răspuns:

Imi mpare rau de asta sincer ...mai bine incearca sa ii impaci.dar nu uita sa nu iei exemplul lor cand te vei casatori si nu fa la fel cu copilul tau

| DushulRece a răspuns:

Da clar are 18 ani din moment ce e nascut in 1999... Si daca avea 18 ani nu trebuia sa aleaga fiind major, in plus daca avea 18 ani nu punea asa intrebare proasta, de parca stim noi cu cine e bine sa stea el

Răspuns utilizator avertizat
| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Cu care te înţelegi tu mai bine. Nu te lua după situaţiile materiale, şi nu asculta orice ţi s-ar spune.

În mod normal, băieţii ar alege-o pe mama. :*

| ovi93 a răspuns:

Daca ai 18 ani poti decide singur ce faci in viata. judecatorii te vor intreba cu ce părinte vrei sa rămai, dacă dorești cu mama vei ramane cu ea, Incearca sa le spui judecatorilor cu cine vrei sa ramai fi convingator la decizia pe care o iei.