| Ellutza16 a întrebat:

Buna am o relatie de aproape 4 luni, iubitul meu e un tip distant de fel nu isi arata sentimentele vorbind la telefon sau prin sms foarte rar..in schimb cand suntem impreuna e total diferit e dragut radem, glumim ma tachineaza pentru ca adora asta dar de ceva timp parca se indeparteaza de mine nu ma mai suna chiar daca nu o facea foarte des acum deloc. mesaje nici nu mai zic. L-am intrebat ce se intampla cu el si mi-a zis ca are o stare mai proasta acum si ca e debusolat dar nu stie de ce. Vineri am iesit de la scl si am mers la el pentru ca nu l-am vazut de 1 sapt aproape am stat o ora pentru ca l-a sunat un prieten si a trebuit sa plece m-a deranjat si cand m-a adus acasa a vrut sa ma sarute si m-am intors cu obrazul si dupa l-am sarutat euhappy Si am iesit din maina uitandu-ma la el cu o privire... de atunci nu stiu ce se intampla cu el ii trimit mesaje dar nu-mi raspunde ieri l-am sunat si mi-a trimis mesaj ca vorbim mai tarziu dar nu m-a sunat. Nu-l inteleg mi-a zis ca ma adora voi ce credeti ca se intampla cu el?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Te-a adorat până sa săturat de tine! Vezi ce rău este să cedezi uşor, acum te foloseşte numai când este încărcat ca bradul de Crăciun.Pe scurt î-ţi va da papucii foarte curând.Aşa că fă tu primul pas să nu te creadă fraieră.Să fii iubită.

| DenisaMetal a răspuns:

Si eu am avut o relatie similara, stiu cum e. Baietii de genul acesta cu caracter rece si distant, traiesc in lumea lor. Lasa-l meriti ceva mai bun decat sa suferi cand iti va zice "ca am fost asa cu tine, pentru ca am cunoscut-o pe alta"

| emag a răspuns:

Poate te insala, sau poate are doar cateva probleme, discuta cu el, intreaba-l de ce se comporta diferit

| IngridLove a răspuns:

Pai... Depinde, eu spun sa il lasi pentru o vreme in pace, poate are o problema temporara...