| DENISA189 a întrebat:

Buna.Am o sora doar de mama dar avem tati diferiti. Tatal surorii mele are un frate care are 3 baieti. Acestia fiind verisorii primari ai surorii mele. Eu cu unul dintre ei sunt împreuna. Mami s-a despărțit de tatăl surorii mele si m-a făcut pe mine cu altcineva. Mami ce ii vine unuia dintre verișorii surorii mele?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mama ta este matusa (doar prin alianta).
Tu nu esti ruda "de sange" cu acei baieti, deci puteti fi impreuna.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine sa nu faci sex cu rudele, indiferent ce grad de rudenie este intre mama ta si ei, cauta ti pe altcineva care nu este var frate etc.

| Meme10Meme a răspuns:

Wait,what!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matusa.