| Alexadaria a întrebat:

Buna am si eu o fetita de 3 luni
Am alăptatato cam 1 luna jumate dar nu a mai vrut sa sugă si am inceput sa pierd laptele cum as putea sa fac sa imi vina iara? Eu am un ceai numit Hipp mama pt ajutarea lactației va rog daca știe cineva ajutatima costa foarte mult laptele praf mulțumesc

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Nu ai ce sa faci, laptele inapoi nu mai vine.Trebuia sa te documentezi inainte de a opri alaptarea, acum e in zadar.

Am recitit intrebarea si editez :

Daca n-ai pierdut de tot laptele doar bebelusul il poate aduce inapoi prin supt.Asta implica mai multa vointa din partea ta,alapteaza-o mai des, chiar din ora in ora.

1 răspuns:
| Alexadaria explică:

Mulțumesc problema este ca nu a vrut niciodată sânul doar muls cred ca din cauza asta am inceput sa pierd laptele oricum mulțumesc