| anonim_4396 a întrebat:

Buna
am si eu o intrebare sunt noua si nu prea stiu cum sa dau fundite puteti sa mi ziceti plz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ai venit!
In partea dreapta a fiecarui raspuns, gasesti o panglica, pe care daca pui cursorul o sa se coloreze in portocaliu. Dai click pe ea, te intreaba daca esti sigura, ai selectat ''da'' si asta e tot
Pa, pa!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri (în dreapta), dai clic pe ea și apoi pe ok iar ea devine portocalie.
Valoarea ei este de 100 de puncte.
Un singur răspuns/întrebare se poate premia!
Premierea se face pe considerentul că răspunsul respectiv a fost cel mai inteligent/folositor/amuzant dintre toate.
Bine ai venit printre noi.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi myhay93
tie ti am dat funda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi.happy

| mariatina a răspuns:

Fiecare da un raspus (cine stie) si in dreptul raspunsului este o funda gri daca e bun raspunsul apesi pe funda gri si iti spune esti sigura ca vrei sa alegi raspunsul castigator si pui da atunci funda gri se face portocalie dar nu mai poti sa dai funda la altcineva dupa aceea

| Ema46 a răspuns:

Salut!
Funditele le dai persoanei care ti se pare ca a avut cel mai bun raspuns!