| butterfly27 a întrebat:

Am si eu o mica problema.La sfarsitul lunii merg cu prietenul meu la munte, si chiar atunci ar trebui sa-mi vina ciclul. ce as putea sa fac ca sa-mi vina mai repede sau mai tarziu? nu e vorba de un moft, stiu ca nu e bine, pentru ca ma pot deregla hormanal, dar a-si vrea sa fac plaja si baie, si ma simt si rau in perioada aceea.multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Andreea_8844 a răspuns:

Inceraca sa mergi la farmacie o prietena de-a mea si-a luat ceva med pentru intarziere dar numai pentru o saptamana si a zis ca a fost cu succes. nu stiu ce sa zic te poti interesa.

5 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Reprogramati excursia.

| Raainbow a răspuns:

Cred ca nu te poate ajuta cineva! nu cred ca poti face ca ciclul sa vina mai tirziu sau mai devreme! si poate fi periculos

| xGloryaax a răspuns:

Nu se poate asa ceva imi pare rau dar nu se poate sa grabesti sau sa intarzii ciclullaughing)

| cineva1 a răspuns:

Duphaston.cinci pastilute, una pe zi si la o zi doua dupa ce le-ai terminat vine ciclul.

| ElectroMaimuta a răspuns:

Ai putea sa incerci cu anticonceptionale.