| cristianandrei482 a întrebat:

Am și eu o nelămurire. Câte șanse are o fata de 100kg să aibă un iubit care sa o iubească sincer? ...Precizez că fata are 19 ani

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sub 10% sanse

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de fată, de împrejurări (din câte am auzit, negrii și arabii preferă femeile mai grase), de baftă și de ce nu, de karma...
Pe de altă parte, ai uitat să spui la ce înălțime trebuie să aplicăm chintalul ăsta, că una e să aibă un metru jumate, și alta să fie de 1 m 95 cm! (caz în care ar putea chiar să arate trăsnet, mai ales dacă face și vreun sport).

| Frank51 a răspuns:

Exista 2 posibilitati. Daca nu are probleme medicale, slabeste si ajunge la o greutate decenta, sau, pur si simplu asteapta pe cineva care o va iubi pentru caracter/inteligenta/carisma/personalitate, clar ca o sa astepte mai mult.

| OldSoul a răspuns:

Sansele vor creste proportional cu kilogramele potentialului iubit.
Altfel spus, daca si potentialul tau iubit va avea 100 de kilograme, vei avea mai multe sanse cu el, decat daca ar avea 70 de kilograme.

| alina2k18 a răspuns:

Daca baiatului ii plac fetele grase sanse de 100%winking

| Emma30555 a răspuns:

E tânără, are șanse sa și găsească iubit, dacă își alege un iubit cu câțiva ani mai mare cu atât mai multe șanse, cei de vârstă ei sunt imaturi la vârsta asta.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Daca acea fata are un sufelt bun si este de treaba, si pe langa asta mai are si calitati care nu se gasesc la restul fetelor, iar acea fata ii ofera sprijin, incredere, si il ajuta pe respectivul cand are mai mare nevoia atunci sunt de multe sanse sa aiba un iubit care sa o iubeasca sincer. In general cand o fata/baiat iubeste cu adevarat un baiat/fata atunci va trece peste toate imperfectiunile partenerului si il va iubi neconditionat, asa cum este el...

| hd04wbw a răspuns:

Buna intrebarea... Spune-i sa ma contacteze sau sa imi scrie in privat.