| alynutzzza a întrebat:

Buna am si eu o prietena si m-am certat cu ea dintr-o prostie si acum nu stiu ce sa fac ne intelegeam super bine ea e mai nebuna asa si nu suporta sa o supere nimeni si se mai si enerveaza repede nu conteaza din ce cauza...as dori si eu un sfat cum as putea sa o fac sa ne impacam ca eu tin la ea ca la o sora da ea mereu se ia dupa lume si nu prea are incredere in mien daca ati putea sa ma ajutati ca un sfatbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ancka a răspuns:

Parca mai fi caracterizat pe mine.laughing. deci pot sa iti raspund la intrebarea asta. faza e ca.trebuie sa iti cer scuze intr-un mod mai original.mai sincer.si. trebuie sa arati ca iti pasa.si la faza cu increderea.ar trebui sa ii spui.''totusi suntem prietene, eu mereu am avut incredere in tine, si mai bine mai intreba pe mine daca e adevarat.prima oara''...la mine a mers.si eu am o prietena.care o consider ca o sora.happy

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, incearca sa vb cu ea, daca ai gresit cu ceva cere-i scuze si daca e o prietena adevarata sigur te va ierta si va trece peste acea cearta. Certuri sunt si la case mai mari, dar o prietenie adevarata sigur va functiona din nou, vb cu ea si propune-i o impacare, eu cred ca va accepta, tu o sti mai bine, nu se merita dintr-o prostie sa stricati o frumoasa relatie de prietenie.

| S???? a răspuns:

Sun-o si cereti ierate la mine merge mereu sau nu stiu nu mia m idei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dusa?