| LorenaGN123 a întrebat:

Am și eu o problema! Nu stiu ce de fac! Acum 2 ani am fost la tara la neamuri și acolo m-am îndrăgostit de varul meu. Teoretic nu e varul meu, mătușa mea când s-a căsătorit cu unghiul meu, Ionut avea 5 ani! Deci Ionut nu este făcut cu unchiul meu, este crescut de el de la varsă de 5 ani nu avem același sânge pe el îl cheamă Tipu Ionut iar pe unchiul meu iovaşi George. Ce sa fac. Eu am vb cu el și ne este frica sa nu iasă scandal intre neamuri sentimente sunt reciproce, vb mereu toată ziua eu am 23 iar el 22. Ce sa fac pentru ca teoretic nu e varul meu este crescut de unghiul meu!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va fu... in secret

| Holiday a răspuns:

Hai s-o luam invers. Tu te casatoresti cu un barbat. Tatal lui se poate combina ulterior cu matusa ta? Evident.
Acelasi lucru e si la voi.
Ideea e ca nu sunteti rude decat prin alianta si drept urmare nu exista nici o interdictie.
Pe de alta parte, neamurile astea ale tale daca au o problema cu asta vor marai macar un timp. De voi depinde daca va asumati asta sau nu. Dar pana la urma aveti douazeci si ceva de ani, ar trebui sa va asumati anumite lucruri.

| Dan193 a răspuns:

Linisteste-te ca baieti sunt o tona pe lumea asta. Nu-i el primul sau ultimul de care te vei "indragosti", voua pur si simplu vii a *** acum. Lasa-l in pace si cauta-ti o relatie sanatoasa.

| Vlad_Raicu_1996 a răspuns:

In primul rând, păstraţi relaţia secreta pentru ceva timp. Daca aveti planuri si vreti ceva serios, Poti "fugii" cu el. Am cunoscut un caz similar la un amic. Rudele o sa inteleaga, si bineînţeles, o sa accepte, chiar daca o sa strambe botu' happy Bafta

| LorenaGN123 explică (pentru Vlad_Raicu_1996):

Nu vor fi de acord niciodată orice as face! Relația este secreta nu știe nimeni nimic