| Anahiteamo a întrebat:

Am vazut anul trecut in Italia la zilele orasului in care ma aflam un baiat care dansa impreuna cu a lui colega dansuri latino-americane. Si mi-a placut de el. L-am gasit pe facebook. Si am inceput sa vorbesc cu el putin cate putin. Nu am vorbit prea multe. Dar mie imi place de el si nu stiu ce sa fac.Acum ma aflu din nou in Italia, in acelasi oras, si se apropie zilele orasului de anul asta. Ce pot sa fac in aceasta situatie?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai sa iei legatura cu el, daca esti in orasul respectiv si el va fi iarasi acolo ar trebui sa-ti fie mai usor sa faci asta

| neutrino a răspuns:

Grea intrebare...