| OlimpiuEfta a întrebat:

Buna, as avea o întrebare, tocmai am aflat că iubita mea este bi și mai are o relație cu o fata și mi-a spus că nu vrea să aleagă că ne iubește pe amândoi și vrea să rămână cu amândoi, chiar se poate sa ne iubească pe amândoi și ar trebui să accept asta?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, cum să nu, iar tu propune-le la ambele, să le iubești pe amândouă pe rând.

| OlimpiuEfta explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc

| sadrian46 a răspuns (pentru OlimpiuEfta):

Am glumit amar. Dta ai nevoie de o fată cuminte adică, cu minte.

| OlimpiuEfta explică (pentru sadrian46):

Probabil mersi pentru pont m-ai ajutat

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tragei una peste fata si dao in pizd masii

| mihai69 a răspuns:

De putut, se poate.
Dacă ești tu dispus să accepți asta, nu pe noi trebuie să ne întrebi.
===
Vezi, apropo de situația prezentată, serialul „You, me, her" pe Netflix.

| OlimpiuEfta explică (pentru mihai69):

Nu stiu daca pot dar mersi de pont

| SG1995 a răspuns (pentru mihai69):

Mi se pare genial serialul.

| Sofer a răspuns:

Eu as accepta dacă ar aduceo și pe iubita sa. Asa ai sta cu 2 femei.

| SG1995 a răspuns:

Glumești? E genial, o poți bune de un threesome, câți tipi au șansa să să ftă 2 fete simultan.

Răspuns utilizator avertizat